MÖBLER / Bord / Spelbord 5235189
nr 523 5189
Spelbord
Sekelskifte 1900, ek [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 5 maj 2008
kl 16:33:25
300 kr
500 kr
1.200 kr
3.500 kr
1.900 kr
6